• Odwiedziny: 6420287

V KONKURS WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM

28 listopada 2012r. w ramach realizowanego w szkole projektu „Pamiętamy! Powstanie Wielkopolskie 1918/1919” odbył się szkolny etap V Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”.

Konkurs ma na celu: popularyzację wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, ukazanie wkładu Wielkopolan w odzyskanie niepodległości, kształtowanie poczucia własnej tożsamości.
Do etapu szkolnego przystąpiło 10 uczniów z klas szóstych. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie: Julia Sadoch, Wiktoria Gąbka,Tomasz Wilczek, Hanna Wieczorek, Filip Kończak.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 2 lutego 2013 roku w Poznaniu.