ŚWIĘTY MIKOŁAJ ŚPIEWAJĄCY W JĘZYKU ANGIELSKIM.

W czwartek, 13 grudnia odbył się II Szkolny Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej w języku angielskim dla klas 4 -6.

Największymi przebojami były: Last Christmas (aut. Georg Micheal), Jingle bells i We wish you a Merry Christmas. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, większość z uczestników przebrało się w kolorowe stroje, budując atmosferę nadchodzących Świąt. W kategorii solo pierwsze miejsce zajęła Amanda Szukała z klasy 5f, drugie miejsce przypadło Natalii Frąckowiak z klasy 4b a trzecie miejsce zajął Michał Kużdowicz z klasy 4c. W kategorii duet, pierwsze miejsce wywalczyły hitem Jingle bells, Klaudia Przybylska i Basia Ochla z klasy 5 c, drugie miejsce zajęła Julia Szukała i Karolina Broda z klasy 5d, trzecie miejsce wywalczyły dziewczynki z klasy 4 b, Klaudia Dominikowska i Ania Łuczak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i pomysłów.

Życzymy Wesołych Świąt – Merry Christmas!

Bogumiła Hładki