PIERWSZA DYSKOTEKA CZWARTOKLASISTÓW

26 września br., odbyła się „dyskoteka otrzęsinowa”.  Nasi główni bohaterzy, czyli czwartoklasiści, zostali specjalnie wyróżnieni  - już przy wejściu starsze koleżanki domalowywały im na twarzach kocie wąsiki. Licznie zjawiły się również klasy piąte i szóste.

Jak co roku, uczniowie klas czwartych na początku imprezy mieli za zadanie zmagać się z różnorodnymi konkurencjami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski. Były to: „krzesełka”, „picie mleka z miseczki (bez użycia rąk)”, „najpiękniejszy uśmiech po zjedzeniu cytryny”, „kocie ogonki” oraz „taniec z miotłą”.  Po konkurencjach, którym towarzyszyły gromkie brawa dla odważnych uczniów klas IV, nastąpiła wspólna zabawa przy muzyce. Mimo, że sprzęt płatał figle, uczniowie świetnie się bawili.
Mamy nadzieję, że czwartoklasiści nigdy nie zapomną swojej pierwszej dyskoteki  dla klas IV- VI w Szkole Podstawowej w Pniewach.