WYCIECZKA

W piątek 25 października 2013 dzieci z klasy 1b i 2c odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo- Leśnej w Dąbrowie. Zwiedziliśmy ciekawe muzeum z niezwykłymi eksponatami, a następnie udaliśmy się na wyprawę do lasu.

Naszym celem było podziwianie jesiennej przyrody i uważne obserwowanie zmian zachodzących o tej porze roku. Udało nam się z bliska zobaczyć rudą, zwinną wiewiórkę i kilka nor lisów. Las niesamowicie pachniał, a spacer po grubym dywanie z liści sprawił, że poczuliśmy się jak w bajce. Potem pan leśniczy opowiadał nam różnych drzewach, pomnikach przyrody i ciekawostkach na temat zwierząt.

Wróciliśmy   z wycieczki bardzo zadowoleni.

B.Wieczorek, U.Magdziak :)