3E I 3D W DĄBROWIE

Z wielką przyjemnoscią uczniowie klasy 3 e i 3 d wybrali się w piękny jesienny dzień do leśniczówki w Dąbrowie. Powitał nas pan leśniczy, zapoznał z terenem, na który przybyliśmy.

Tam oglądaliśmy całe bogactwo rosnącej roślinności. Usłyszeliśmy mnóstwo ciekawych informacji z życia leśnych zwierząt i ich zwyczajach Nie zabrakło zabaw edukacyjnych a wybrani uczniowie posadzili drzewko.Na koniec wszyscy siedliśmy przy ognisku i z apetytem zjedliśmy pieczone kiełbaski.Podziękowaliśmy panu leśniczemu i powróciliśmy szczęśliwi, radośni do szkoły, bogatsi o wiadomości przyrodnicze.Mamy nadzieję, że dzieci będą pamiętać o szanowaniu przyrody, ochronie środowiska nie tylko na wycieczkach do lasu, lecz także w swoim najbliższym otoczeniu.Wycieczkę uważamy za wspaniałą i polecamy innym uczniom.