CIEKAWE SPOTKANIE

22 października klasy 3e i 3d uczestniczyły w bardzo ciekawym spotkaniu z cyklu: spotkania z ciekawymi osobami. Zaproszonym gościem była pani Anna Sumowska, zajmująca się profesjonalną hodowlą psów rasowych.

Uczniowie dowiedzieli się jak należy dbać o zwierzętabiorące udział w wystawach krajowych i międzynarodowych oraz jakich zasad przestrzegać podczas kontaktu ze zwierzętami.Ozdobą  spotkania był pies Norwich Terrier , dużo radości sprawiła dzieciom możliwość pogłaskania psa.Ogromne wrażenie wywarła mnogość pucharów i rozet związanych z dużymi osiągnięciami wystawowymi i hodowlanymi a także inne materiały dotyczące życia psów.Dziękujemy za spotkanie i otrzymane upominki oraz życzymy dalszych sukcesów.