• Odwiedziny: 6420594

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

W dniach 25 i 26 listopada 2013r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach odbyły się warsztaty i prelekcje profilaktyczne, które poprowadził pan Marek Szczotkowski z Firmy Szkoleniowo- Edukacyjnej z Myślenic.

W  warsztatach na temat wykluczenia społecznego wzięło udział 214 uczniów klas 5- 6, w podziale na 10 grup.

26 listopada 2013r. o godz. 16.30 prelekcji na w/ w temat wysłuchali rodzice kl. 4- 6.

Problem wykluczenia społecznego w profilaktyce zafunkcjonował i został zrealizowany w obecnym roku zgodnie z wytycznymi MEN o przeciwdziałaniu dyskryminacji w szkole.

Zadanie to skorelowane było również z Gminnym Programem Profilaktyki i Szkolnym Planem Działań Profilaktycznych na obecny rok szkolny.