• Odwiedziny: 6420993

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W niedzielne popołudnie 15 grudnia, już po raz kolejny nasza szkoła zaprezentowała się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Hali Sportowo -Widowiskowej.

Na  scenie wystąpiły dzieci z chórku klas II. Zaśpiewały 3 piosenki o tematyce zimowej i gwiazdkowej. Następnie w pięknych, balowych strojach zatańczyła grupa dzieci  działająca w kółku tanecznym. Wykonali taniec "Walc kwiatów" z "Dziadka do orzechów". Występy naszych małych artystów wprowadziły wszystkich obecnych w atmosferę świąteczną, podczas kórej ogarnia nas radość,pełni jesteśmy życzliwości i bardzo pozytywnej energii, którą chętnie dzielimy sie z innymi.

J.Słupska i B.Wieczorek