RADOSNE PÓŁKOLONIE

W  dniach od 10 do 14 lutego 2014r. około pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci  wzięła udział w różnorodnych zajęciach zorganizowanych przez siostry, nauczycieli Szkoły Podstawowej oraz osoby zaprzyjaźnione ze szkołą.

Zajęcia rozpoczęły się w poniedziałek dniem sportu, który poprowadzili nauczyciele  wychowania fizycznego. Kolejne dwa dni dzieci przeżyły poza Pniewami. I tak, we wtorek kilkugodzinne zajęcia odbyły się we Wronkach na kręgielni. Natomiast w środę wycieczka wyruszyła do Poznania na spektakl do Teatru Animacji pt. „ Pan Maluśkiewicz i spółka.”  Po spektaklu grupa przespacerowała się na Stary Rynek, gdzie o godz. 12.00 z zebranym tłumem ludzi zachwycała się poznańskimi koziołkami. Następną punktem była studzienka Bamberki i zwiedzanie wspaniałych kamienic oraz Kolegiaty p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny. W czwartek zajęcia poprowadzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej na czele z prezesem P. Andrzej Hładki. W piątek – ostatni dzień spotkań - dzieci wzięły udział w trzygodzinnych zajęciach i zabawach integracyjnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i zorganizowaniu zajęć.