UDZIAŁ NASZEJ SZKOŁY W "DYLIŻANSEM PRZEZ PNIEWY"

W sobotnie popołudnie 14 czerwca mieliśmy przyjemność i zaszczyt wystąpić na dużej scenie w Parku Miejskim, podczas imprezy "Dyliżansem przez Pniewy". Naszą szkołę reprezentowały dzieci z różnych klas.

Żywiołowo tańczyły i śpiewały radosne piosenki o przyrodzie, zabawie i przyjaźni. Nawet przelotne opady nie były w stanie przeszkodzić małym wykonawcom. Dla dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowanych przez p. Natalię Perz był to prawdziwy debiut na scenie, ale na pewno bardzo udany. Z kolorowymi pomponami wystąpili uczniowie z klas IIb i IIe pod czujnym okiem pań Jolanty Nizio i Urszuli Magdziak. Także zjednoczone siły dzieci z kółka artystycznego pani Barbary Wieczorek i dzieci z chórku pani Jolanty Słupskiej zaprezentowały swój program. Tańce dziewczynek z klasy IV ( opiekun B. Wieczorek), zakończyły nasze występy.