UROCZYSTOŚCI EUCHARYSTYCZNEGO RUCHU MŁODYCH W PARAFII ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej jest od tego roku Międzynarodowym Dniem Eucharystycznego Ruchu Młodych. Jedna z zasad ERM-u brzmi: Żyj Mszą świętą, dlatego dzieci należące do Wspólnoty w sposób szczególny biorą aktywny udział w liturgii i nabożeństwach przypadających na Oktawę Bożego Ciała. W niedzielę 22 czerwca 2014r. Ks. Marek Szukalski wprowadził w kolejny etapu formacji szesnastu członków Wspólnoty.

Znakiem zewnętrznym przynależności do ERM-u są żółte chusty, odznaki i krzyże. Serdeczne podziękowania dla rodziców, opiekunów i dzieci, a także dla wszystkich, którzy wspierają duchowo i finansowo odbywające się w ciągu roku różne akcje Ruchu. Nowych kandydatów zapraszamy na spotkania ERM-u już od września, więcej szczegółów po rozpoczęciu roku szkolnego 2014/2015.