• Odwiedziny: 6420192

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

2D W AVK

W czwartek, 16 października 2014r. klasa 2d odwiedziła jeden z pniewskich zakładów pracy – AVK. Jest to firma zajmująca się produkcją zasuw do wody, kanalizacji, gazu, ochrony przeciwpożarowej oraz do przemysłu.

Najpierw uczniowie obejrzeli prezentację o AVK, a następnie z wielkim zaciekawieniem  (zarówno chłopcy jak i dziewczynki) zwiedzali halę produkcyjną.  Na zakończenie uczestniczyli w konkursie na najładniej ozdobione logo AVK.  Troje dzieci otrzymało torby upominkowe za najciekawsze prace, a wszyscy otrzymali pamiątkowe długopisy.

Sądząc po deklaracjach niektórych uczniów, którzy pragną w przyszłości zostać pracownikami AVK, wycieczkę zaliczamy do udanych.

Dziękujemy Rodzicom Justynki za organizację i możliwość odbycia ciekawej lekcji.