WOJEWÓDZKI KONKURS „ SACRATISSIMO CORDI POLONIA RESTITUTA

Zadaniem uczniów Szkół Podstawowych było wykonanie pracy plastycznej pt. „Najświętszemu Sercu - Polska Odrodzona.” Na konkurs wpłynęło 427 prac z 41 szkół z całej Wielkopolski. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 25 uczniów z klas II - V.

Cieszymy się bardzo, gdyż  II MIEJSCE  w kategorii klas I-III zajął HUBERT KLATKIEWICZ z klasy IIIb.

Dnia 10.11.2014 w Poznaniu w Auli UAM w ramach koncertu z okazji Święta Niepodległości ogłoszono wyniki Wojewódzkiego Konkursu „ Pomnik Wdzięczności.” Patronat nad konkursem objęli: JE Ks. Abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański, Jarosław Lange Przewodniczący NSZZ ”Solidarność” Regionu Wielkopolska, Zenon Wechmann Przewodniczący Wielkopolskiego Oddziału Związku Więźniów Okresu Stalinowskiego oraz płk. dr Jan Górski Przewodniczący Wielkopolskiego Oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.  Warto dodać, że na konkursowej wystawie poświęconej Sercu Jezusowemu Jury umieściło jeszcze trzy prace z naszej szkoły autorstwa: Weroniki Helwing z klasy IIb, Konstancji Zajas z klasy IIIe, Marleny Rabskiej z klasy IIIe  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a Hubertowi GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów!
Więcej zdjęć TUTAJ.