• Odwiedziny: 6402063

MĄDRA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM

W ramach projektu  Mądra szkoła czyta dzieciom  odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze. Miało ono miejsce 18 grudnia 2014 roku. Tym razem zaproszenie do czytania przyjęła pani  Joanna  Ochla, nauczycielka gimnazjum.

Uczniowie kl.3a wysłuchali książki pt. „Złotowłosa i trzy misie”. Czytając pani Joanna  zmieniała barwę  głosu .Posługiwała się też rekwizytem-maskotką misia. Dzieci słuchały w skupieniu, z wielkim zainteresowaniem. Po wysłuchaniu lektury i rozmowie na temat jej treści, dzieci też postanowiły spróbować swoich sił w głośnym czytaniu z odpowiednią intonacją. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że  takiego czytania chętniej się słucha i lepiej rozumie się treść czytanego tekstu. Każde dziecko mogło też  obejrzeć maskotkę. Jako podziękowanie za miło i pożytecznie spędzony czas chórek klasowy zaśpiewał i zatańczył  trzy pastorałki. Spotkanie odbyło się w miłej i pogodnej atmosferze. Na zakończenie wychowawczyni kl. 3a - pani Jolanta Słupska życzyła wszystkim zdrowych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia.