BALIK KARNAWAŁOWY

27 stycznia 2015 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 0 – III. Uroczystość, jak przystało na bal, rozpoczęła się od wspólnego tańca - walczyka. Brały w nim udział wszystkie dzieci , które zatańczyły go wspaniale!(mimo, iż nie było wcześniej prób).

Panie, które przygotowały imprezę zapewniły dzieciom wiele atrakcji , bal prowadzony był przez Gajowego Borowego oraz leśne skrzaty. Oprócz szalonych tańców uczestnicy brali udział w wielu konkursach, w których nagrodą oprócz satysfakcji były słodycze. Głównym z nich był wybór króla i królowej balu wśród dzieci. Uczestników było wielu, a wybór bardzo trudny! Ale udało się! Król i królowa balu zostali wybrani.

Gratulujemy pomysłowości i udanej prezentacji!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę!

Spotkamy się za rok!

Maria Szukała          Marzena Izydorczyk