TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 31.01.2015 r. zawodniczki Szkoły Podstawowej w Pniewach wzięły udział w turnieju piłki siatkowej zorganizowanym przez MUKS Herbertus Wronki.

Był to turniej o zasięgu międzypowiatowym, w którym udział wzięły następujące zespoły: Ostroróg, Szamotuły, Wronki, Kwilcz, Rokietnica, Pniewy. Rozgrywki toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: Kl. IV - grały dwójkami, Kl. V - trójkami, Kl. VI - czwórkami. W całym turnieju udział wzięło:

13 zespołów z klasy 4;   9 zespołów z klasy 5   oraz  6 zespołów z klasy 6. Pniewianki zaprezentowały się wspaniale:

Czwórka w składzie: Wiktoria Poczekaj, Natalia Wolna, Maria Matuszak, Aleksandra Rysicka zajęły wysokie II m. ulegając tylko zespołowi UKS Szamotulanin.

Trójka w składzie: Weronika Stelmach, Nicola Gawarecka, Amelia Wyrzykowska zajęły VI m. Dwójki: 1 para: Wiktoria Kozubowska, Dominika Piechota - X m.  2 para: Anna Kawa, Otylia Loba - XII m. Dla klasy IV był to pierwszy udział w tak poważnym turnieju. Trzymamy kciuki i życzymy sportowych sukcesów w kolejnych turniejach.