• Odwiedziny: 6420219

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

Reprezentacja Naszej Szkoły zdobyła III miejsce powiatu w piłce koszykowej w kategorii dziewcząt. Zawody rozegrane zostały 12 marca w Szkole Podstawowej w Kaźmierzu.

W turnieju finałowym udział brały 4 zespoły – SP 3 Szamotuły, SP 1 Szamotuły, SP Kaźmierz oraz SP Pniewy. Wszystkie rozegrane mecze były bardzo emocjonujące, bowiem każdy zespół pokazał niezwykłe serce do walki o najwyższe miejsce na podium. Pod względem sportowym najlepsza jednak okazała się drużyna SP w Kaźmierzu. Nasze dziewczęta osiągnęły najniższe miejsce na podium prezentując przy tym piękną grę.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP Kaźmierz

II miejsce SP 3 Szamotuły

III miejsce SP Pniewy

IV miejsce SP 1 Szamotuły

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Matuszak Maria, Poczekaj Wiktoria, Wolna Natalia, Frąckowiak Natalia, Hoły Katarzyna, Łuczak Anna, Rysicka Aleksandra, Banach Julia, Jakóbczyk Alicja, Szmyt Aleksandra, Domnikowska Klaudia, Beńka Zuzanna.