MALUJEMY Z MAMĄ, Z TATĄ…

W październiku, w ramach współpracy z rodzicami dzieci malowały jesień. Wspólna praca w klasie dostarczyła wszystkim wiele przyjemności. Dzieci z niecierpliwością czekały, aby znów zaprosić rodziców do wspólnego malowania.

Dzisiaj, do naszej klasy przyszło 13 rodziców, aby malować wiosnę. Dzieci i rodzice pracowali z wielkim zapałem, w pięciu grupach. Prace, które powstały to prawdziwe dzieła, które zdobią teraz naszą salę. Dziękujemy naszym mamusiom i tatusiom, że znaleźli czas aby do nas przyjść.

Uczniowie klasy 1f