1A W KARL KNAUER

W piątek, 15 maja udaliśmy się z wizytą do pniewskiego zakładu, produkującego opakowania, notesy, koperty…..

Mama Zuzi zaprosiła nas, byśmy poznali  miejsce pracy niektórych rodziców, cioć, dziadków….

Pani A. Wesołek w ciekawy sposób opowiedziała o procesie produkcyjnym, pokazała stanowiska pracy. Odpowiadała na pytania. Z zainteresowaniem przyglądaliśmy się z bliska pracy wielu osób,  sami próbowaliśmy złożyć opakowanie. To duży

zakład pracy, zatrudniający wiele osób. Miło było zobaczyć swoich bliskich przy pracy, może łatwiej będzie nam zrozumieć, jak ciężko pracują, i zastanowimy się zanim poprosimy o kupno kolejnej zabawki. Na koniec z miłymi podarunkami wróciliśmy do szkoły.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

M. Szukała