ROWEROWY RAJD - „BLIŻEJ NATURY” ZGIERZYNKA 2015.

13 czerwca 10 uczniów pod opieką P. H. Siminiak – Kuczy oraz A. Twardosz brało udział w VIII RAJDZIE ROWEROWYM  –  „BLIŻEJ NATURY” ZGIERZYNKA 2015. Organizatorem rajdu było Stowarzyszenie KOLD.

Trasa rowerowa prowadziła z Pniew przez Turowo, Brody, wzdłuż Jeziora Zgierzynieckiego do Zgierzynki, która leży na skraju Rezerwatu Ptactwa Błotnego oraz rezerwatu duży Las.

Na mecie dzieci brały udział w konkursach sprawnościowych na rowerach oraz w konkursie wiedzy przyrodniczej, gwary poznańskiej i fotograficznym. Nasza najmłodsza drużyna uzyskała 31/35 pkt. zajmując 5 miejsce na 19 rywalizujących drużyn. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń, opaleni i zrelaksowani.

Zachęcamy innych uczniów naszej szkoły do udziału w rajdach i wyboru aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego.