NIESPODZIANKA Z LONDYNU

Czwartkowe zajęcia angielskiego w klasie 4 e należały do wyjątkowych nie tylko, dlatego że były to ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, ale również, dlatego że na uczniów czekało wiele niespodzianek przywiezionych z Londynu, stolicy Wielkiej Brytanii.

Mama jednego z uczniów 4e, Jakuba Sumowskiego niedawno zwiedzała Londyn i przywiozła pamiątki ze swojej podróży. Przepiękne pocztówki z wizerunkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, atrakcji turystycznych oraz mapy, na których zaznaczono główne miasta w Wielkiej Brytanii oraz typowe dla Zjednoczonego Królestwa: czarne taksówki, czerwone autobusy oraz budki telefoniczne. Wszystkie pamiątki zostaną w naszej szkole na zawsze dzięki uprzejmości Kuby oraz Jego Mamy. Serdecznie dziękujemy.

Wszyscy uczniowie klasy 4e zapamiętają położenie Londynu.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Życzę wszystkich niezapomnianych i bezpiecznych wakacji.

Bogumiła Hładki