MATEMATYCZNY SUKCES ANTKA

Król Antek I

Jeśli prawdą jest, że matematyka jest królową nauk, to nie na wyrost będą słowa, że 11 czerwca nasz czwartoklasista Antoni Maćkowiak został „królem”.

Ubiegły czwartek był nie tylko dla niego dniem wyjątkowym, bowiem taki sukces w naszej szkole nie zdarza się często.  W Rokietnicy odbyło się  uroczyste wręczenie nagród laureatom MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR BEZ GRANIC.

Antek Maćkowiak był jednym spośród 15 laureatów ze szkół podstawowych z województwa wielkopolskiego, a jednocześnie jednym z trzech laureatów wśród czwartoklasistów! Nagrodę w postaci bonu podarunkowego w wysokości 250 zł na zakupy w sieci EMPIK, dyplomu i złotego kangurka wręczyła Antkowi wiceprezes Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego Kangur.

Antkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów… nie tylko matematycznych.

JG