PODZIĘKOWANIA OD KRÓLOWEJ ELŻBIETY II DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Wakacje w naszej szkole rozpoczęły się bardzo wyjątkowo. Uczniowie otrzymali podziękowania za udział w konkursie na przygotowanie kartki urodzinowej dla Królowej Elżbiety II z okazji Jej osiemdziesiątych dziewiątych urodzin.

Najciekawsze prace, czyli ręcznie robione kartki zostały wysłane 21 kwietnia, w dzień urodzin Jej Wyskokości. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Pniewach oraz Bibliotekę Publiczną MiG Centrum Kultury Pniewy. Kartki urodzinowej zostały wysłane po raz drugi (z okazji 88 i 89 urodzin), w szkole będzie można obejrzeć listy opatrzone pieczęcią Pałacu Buckingham.

Poniżej  widoczne zdjęcia, treść listu i kartki, które zostały wysłane. Autorzy: Sara Dobosz i Virginia Vogel (uczennice naszej szkoły), Patrycja Markiewicz (Gimnazjum), Alicja Gamrat (Zespół Szkół im. E. Sczanieckiej).

Bogumiła Hładki

Treść listu:

Pałac Buckingham, 23 czerwca 2015 roku

Adresowane do Pani Bogumiły Hładki i Uczniów Szkoły Podstawowej

Królowa pragnie wyrazić podziękowania za otrzymany list oraz cudowne, ręcznie robione kartki urodzinowe, które zostały nadesłane dla Jej Wysokości z okazji obchodów osiemdziesiątych ósmych urodzin.

Mimo, że Królowa nie może odpowiedzieć osobiście, jest bardzo wdzięczna za wysiłek włożony w napisanie życzeń i udział w konkursie przygotowanym specjalnie dla Jej Wysokości.

W imieniu Królowej, która jest bardzo wdzięczna za serdeczne życzenia, dziękuję za czarujące kartki.

Dama Dworu