• Odwiedziny: 6402030

Spotkanie klasy 1a

W czwartek, 24. września 2015 roku odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i uczniów klasy 1a, w ramach projektu „Szkoła Współpracy".

Uczniowie wyruszyli do parku miejskiego w poszukiwaniu jesieni. Jakież było ich zaskoczenie, kiedy przy wejściu do parku ujrzeli swoich rodziców. Od tej pory zaczęliśmy wspólne poszukiwania. Jesień zostawiła nam zadania i wskazówki do wykonania. Dzieci musiały wykazać się wiedza przyrodniczą (nazwy drzew i krzewów), orientować się w terenie zgodnie z instrukcją, wykazać się sprawnością fizyczną (przysiady, pajace), pochwalić się sprawnością manualną (malowanie faktury drzewa jesiennymi barwami).