WIZYTA W FIRMIE AMAZON

Przedstawiciele firmy Amazon w listopadzie gościli w  naszej szkole.Przywieźli wtedy prezenty ufundowane w związku z rozpoczętą przez nich akcją wspierania czytelnictwa o nazwie ,,Kindoiteka''.Szkoła otrzymała  10 czytników Kindle z wgranymi e-bookami i 100 książek w formie papierowej:encyklopedie, słowniki, komiksy,literaturę dziecięcą i młodzieżową.

Na zakończenie wizyty uczniowie zostali zaproszeni do centrum logistycznego.Klasa 3b uczestniczyła w  spotkaniu i  odpowiadając na zaproszenie,  17 grudnia gościła w firmie Amazon.Dzieci zaprezentowały świąteczny program artystyczny oraz wręczyły laurki wykonane przez uczniów klas 1-3.
                                                                             B.W.