PLASTYCZNY SUKCES

W środę 13 stycznia 2016 roku  w Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach odbyła się uroczystość podsumowania działalności turystycznej i konkursowej  organizowanej przez Oddział PTTK w Szamotułach w minionym roku. Uczestnikami spotkania była liczna grupa laureatów - uczniów i ich nauczycieli z kilkunastu szkół powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego i poznańskiego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się także  uczniowie naszej szkoły  Olga Kozłowska, Dominika Marcinkowska i Kacper Rybarczyk , którzy zostali nagrodzeni  i wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Rysunkowym Zabytki Powiatu Szamotulskiego.  Nagrody i wyróżnienia wręczyli  Prezes Zarządu Oddziału PTTK Paweł Mordal, Dyrektor Gimnazjum Maria Papis,  Burmistrz Pniew Jarosław Przewoźny i członek Zarządu  Powiatu  Szamotulskiego Andrzej Grzeszczyk.