„KARNAWAŁOWE LOVE” – DYSKOTEKA PRZEBIERAŃCÓW

We wtorek, 12 stycznia, 81 uczniów klas czwartych, piątych i szóstych świetnie bawiło się przy muzyce puszczanej przez naszych szkolnych DJ-ów: Dawida i Adriana. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz smakołyków.

Na koniec wybrano najlepiej przebranych uczestników dyskoteki, a byli to:

1 miejsce: Otylia Dominikowska „Czarownica”, Marlena Rabska „Clown” i Maja Werner „Czarownica”

2 miejsce: Konstancja Zajas „Zła Królowa”, Joanna Araszkiewicz „Wampir” i Kinga Kolanoś „Księżniczka”

3 miejsce: Matylda Ceglińska „Muszkieterka”, Alicja Wendt „Piratka” i Alek Kozak „Wampir”

Wyróżnienie: Laura Kaczmarek „Księżniczka”, Aga Bartczak „Prezenterka” i Janina Meyer „Kobieta Kot”

Podczas dyskoteki odbył się konkurs plastyczny na najciekawszy projekt przebrania lub maski karnawałowej, oto laureaci:

1 miejsce: Bartłomiej Pietrzak

2 miejsce: Amelia Hojan

3 miejsce: Julia Wieczorek i Kinga Kolanoś

Wyróżnienie: Alek Kozak, Joanna Araszkiewicz, Konstancja Zajas i tajemniczy „Banan z 6b”

Następna dyskoteka –  „Muffinkowe Party” odbędzie się w kwietniu.