KONKURS RECYTATORSKI IM. JANA BRZECHWY

Jak co roku, w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbył się Konkurs Recytatorski im. Jana Brzechwy. Tym razem była to już dziewiętnasta edycja! Tradycyjnie nasza szkoła miała   na tym konkursie godną reprezentację. Dzieci z klas I-III oraz IV-VI pod opieką p. Małgorzaty Woźnej i p. Jadwigi Krawczyk wyruszyły, by przedstawić jury swoje umiejętności recytatorskie, zaprezentować przygotowane utwory i zmierzyć się z przedstawicielami szkół z Chełmna i Nojewa.

Możemy być dumni z naszych koleżanek, które zajęły zaszczytne miejsca oraz zdobyły wyróżnienia:

Oliwia Major z 2b- I miejsce

Julia Wolna z 2d -II miejsce

Aleksandra Makowska z 4a- wyróżnienie

Przegląd uświetniły występy grupy teatralnej „Na agrafce” z Chełmna oraz przedstawienie „Ta Szachrajka” w reżyserii p. Magdaleny Płanety.

J. Krawczyk

Link do strony: http://bibliotekapniewy.pl/?p=5451