SPOTKANIE KLAS 3A I 3G

28 września uczniowie z klas III a i III g wraz z wychowawczyniami i rodzicami  wybrali się na pieszą wycieczkę do leśniczówki.

Wędrowaliśmy po leśnych dróżkach wsłuchując się w szum wiatru i drzew oraz obserwując życie lasu jesienią.   Spędzili czas na łonie natury w leśniczówce w Dąbrowie. Celem imprezy była przede wszystkim integracja zespołów klasowych poprzez wspólny marsz, zabawy dla grupy, pieczenie kiełbasek czy też spacer po lesie.  Czekając na ognisko skorzystaliśmy z szansy wyjścia z  leśniczym na ścieżkę edukacyjna.  Wysłuchaliśmy opowieści o urokach leśnego ekosystemu i zyskaliśmy przekazał wiele ciekawych informacji. Wszyscy uczestnicy wycieczki bardzo się zintegrowali, co było jednym z głównych celów tej imprezy.