RAJD PAPIESKI UCZNIÓW KLAS 4-6

W piątek 14 października uczniowie klas 4 - 6 uczestniczyli w pieszym rajdzie do Ośrodka Edukacyjno - Przyrodniczego w Dąbrowie. Zadaniem  przewodnim było uczczenie Dnia Papieskiego pod hasłem "Być, jak św. Jan Paweł II"  - "Bądźmy świadkami miłosierdzia".

Na terenie Dąbrowy uczniowie konkurowali  ze sobą  realizując różnorodne zadania  przybliżające postać Świętego. Jeździli na nartach, podbijali piłkę, rysowali  i tworzyli  wiersz o miłosierdziu,  z puzzli układali i rozpoznawali herby papieskie oraz rozwiązywali quiz o życiu JP II. Oczywiście nie zabrakło ulubionej piosenki naszego Papieża "Barka". Na zakończenie zwycięskie drużyny otrzymały słodkie nagrody.
Pomimo początkowego zimna, całej zabawie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i dobry nastrój wszystkich uczestników.
Oto kilka  wydarzeń zatrzymanych na zdjęciach.