TURNIEJ DWÓCH OGNI KLAS III

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dnia 14 października b.r. w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Turniej „Dwóch ogni” dla klas III.

W rozgrywkach sportowych udział brały wszystkie klasy III. Z względu na dużą liczebność, w wyniku losowania, klasy zostały podzielone na II grupy.

Do I grupy trafiła klasa: A, B, C, G.

Do II grupy klasa: D, E, F.

Wewnątrz każdej grupy odbyły się rozgrywki w systemie „każdy z każdym, a klasa z największą liczbą wygranych trafiła do wielkiego finału. Ostatecznie o najwyższe miejsce na podium walczyła klasa IIIA i klasa IIIF. Po zaciętej rywalizacji, bezapelacyjnie zwycięzcą szkoły została klasa III A, głośno dopingowana przez wszystkich uczestników zabawy oraz swoją wychowawczynię -  p. Marię Szukałę.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom, jak i kibicom przyniósł wiele emocji. Było dużo śmiechu, zapału, zaangażowania i wzajemnego zagrzewania do „walki”. Dzieci klas III poważnie i z ogromnym entuzjazm podeszły do tych rozgrywek, dlatego też Turniej ”Dwóch ogni” z pewnością wejdzie do kalendarza imprez szkolnych.

Jeszcze raz ogromne GRATULACJE dla wszystkich klas III.

M. Górniak