• Odwiedziny: 6402083

2G W STAJNI ZADORA

22 września 2016 roku w Stajni Zadora w Zajączkowie odbyło się spotkanie integracyjne klasy 2G.

Właścicielka stajni Pani Maria zorganizowała ognisko i przejażdżki konne.  Każde dziecko miało okazję przespacerować się na grzbiecie dwóch koni. Były też kiełbaski, pieczone bułeczki, kawa i oczywiście słodkości. Teren stajni jest duży, wiec dzieci bardzo dobrze się bawiły grając w piłkę, biegając i wspinając się na małym placu zabaw. Jednak największą frajdą i najwięcej szczęścia dała dzieciom wychowawczyni, która na boso, ze swoimi pociechami, w tumanach kurzu, na padoku – grała  w piłkę nożną. Widok tych uśmiechniętych buzi był naprawdę bezcenny. Dzieci po tych wszystkich zabawach musiały być konkretnie wykąpane i wyszorowane.  Rodzice bardzo chętnie spotykają się na tego typu imprezach klasowych. Śmiechu i dobrej zabawy w klasie 2g nigdy nie jest za mało.