ZDĄŻYĆ PRZED PIERWSZYM ŚNIEGIEM

Z okazji Dnia Kundelka  (25.10.2016) w naszej szkole organizowana jest zbiórka charytatywna na rzecz schroniska w Przyborówku. Tegoroczne hasło akcji brzmi : „Zdążyć przed pierwszym śniegiem.”

Dla Przytuliska u Wandy przez cały miesiąc zbieramy stare koce, ręczniki, bawełniane szmatki  i ubrania. Kundelki wdzięczne będą również za smycze, obroże, szeleczki, grzebienie dla zwierząt oraz miski. Zajrzyj na stronę - przytuliskauwandy.pl  , spójrz im w oczy i pomóż :)

Za zbiórkę odpowiedzialne są panie Małgorzata Woźna, Natalia Włodarczyk, Agnieszka Janaszak oraz Jadwiga Krawczyk. Dary można składać do kosza przy Izbie Patrona.

Uwaga! Podczas tej akcji nie zbieramy karmy dla zwierząt. Za wszystkie podarunki serdecznie dziękujemy!

Jadwiga Krawczyk