MIĘDZYPOKOLENIOWE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

W piątek dzieci z klasy 1b  wraz z Seniorami Dziennego Domu Seniora uczestniczyły w spotkaniu ,,Międzypokoleniowe warsztaty florystyki, rękodzieła i ozdób świątecznych'' w ramach projektu,,Kulturalnie, zdrowo, pokoleniowo'' realizowanego przez Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek,,Razem Raźniej'' w partnerstwie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pniewach.

Warsztaty poprowadziła pani Bernadetta Loba z kwiaciarni Lobella. Dzieci wspólnie z Seniorami wykonywały świąteczne choinki. Pomysł na choinkę pani Bernadetty zachwycił wszystkich. Domowa, przedświąteczna atmosfera w Domu Seniora udzieliła się wszystkim. W piątek 16 grudnia w kolejnych warsztatach z nowym pomysłem uczestniczyć będzie kolejna zaprzyjaźniona grupa dzieci, tym razem  z klasy 2e.