MIĘDZYPOKOLENIOWA WSPÓŁPRACA CZ. II

Tydzień po klasie I B, tj. 16 grudnia br., kolejna grupa dzieci  tym razem z kółka artystycznego kl. II E, udała się do Dziennego Domu Seniora  na warsztaty ,,Międzypokoleniowe warsztaty florystyki, rękodzieła i ozdób świątecznych”  w ramach projektu ,,Kulturalnie, zdrowo, pokoleniowo” realizowanego przez Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek ,,Razem Raźniej” w partnerstwie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pniewach.

Zajęcia prowadziła pani Bernadeta Loba z kwiaciarni Lobelia. Dzieci z pomocą Seniorów wykonały choinki na bazie styropianowego stożka ozdobionego kulkami waty i brokatem. Praca wymagała cierpliwości i dokładności. Współpraca  międzypokoleniowa zaowocowała pięknymi stroikami, które na pewno staną się świetną dekoracją gwiazdkową.

J. Słupska