PAPIESKIE I KSIĄŻĘCE PODZIĘKOWANIA

W grudniu uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową  z życzeniami w języku angielskim. Najładniejsze prace zostały wysłane do Watykanu i do Pałacu Kensington.

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy list w języku angielskim z podziękowaniami od Papieża Franciszka oraz kartkę ze zdjęciem brytyjskiej rodziny królewskiej od księcia Williama, Księżnej Kate, księcia Georga i księżniczki Charlotty. Oprócz listu od Papieża otrzymaliśmy obrazek z wizerunkiem Ojca Świętego Franciszka i herbem papieskim.

Treść listu z Watykanu adresowanego do uczniów i nauczycieli naszej szkoły:
Ojciec Święty prosił mnie o przekazanie wyrazów swojej wdzięczności za przesłane życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne. Dziękuje za waszą troskę i modlitwy. W tym świętym czasie Jego świątobliwość prosi aby Jezus Książę Pokoju przyniósł radość wszystkim dzieciom i ich rodzinom.  List w imieniu Papieża Franciszka podpisał Monsignor Paolo Borgia

Treść kartki od rodziny królewskiej:
Książę i Księżna Cambridge, książę George i księżniczka Charlotte są wdzięczni za miłe życzenia, które wysłano na Boże Narodzenie i składają najlepsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

J.Gr.