DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

W piątek 17 marca odbył się w naszej szkole Dzień Samorządności.

Na początku mieliśmy okazję przenieść się w dzikie knieje za sprawą niesamowitego koncertu Zespołu Sygnalistów Myśliwskich Palatium.

Następnie pani dyrektor rozdała stypendia naszym najlepszym uczniom. Gwoździem program okazał się Szkolny Przegląd Talentów pt.: “Pokaż się!”. Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza szkoła to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Ponad sześćdziesiąt koleżanek i kolegów zaprezentowało nam swoje umiejętności z rożnych dziedzin. Ulubieńcem publiczności okazał się konferansjer – Wiktor Ciebielski, który dwoił się i troił, żeby zapewnić publiczności rozrywkę między występami kolejnych uczestników przeglądu.

A oto lista naszych utalentowanych uczestników:

1. Kółko Teatralne w składzie: Alan Gawarecki, Adam Karwala, Blanka Sieradzka, Tobiasz Kamiński, Magdalena Szukała, Alicja Wendt, Emilia Czekała i Wiktor Lehmann - sztuka pt.:“Valentino z 3b”
  2. Wiktoria Mania, Martyna Kędzia i Dominika Chamczyk - układ taneczny
  3. Miłosz Bąk 5a - sztuczki karciane
  4. Julia Dymek 4c - gra na gitarze
  5. Tymon Witczak i Nikoś Witczak - talenty koszykarskie
  6. Samanta Górna i Adam Karwala – w piosence “Pocałunek” (Angelika Dota i Daniela Karwala - układ taneczny)
  7. Kinga Kolanoś i Alicja Wendt - układ taneczny
  8. Antek Maćkowiak - gra na skrzypcach
  9. Bartosz Degórski – gra na wiolonczeli
  10. Hania Marcinkowska, Samanta Górna, Marlena Rabska, Alicja Przewoźna, Konstancja Zajas – układ taneczny
  11. Mikołaj Adamski 4b - beatbox
  12. Oliwia Świerkowska – w piosence “Error” (Malwina Ceglińska, Agnieszka Dziurleja, Martyna Urbaniak i Zoe Świerkowska - układ taneczny)
  13. Uczniowie z klas 5d i 5e (Zuzia Szmyt, Patrycja Orzeł, Wiktoria Frąckowiak, Otylia Dominikowska, Malwina Mądrawska, Hania Marcinkowska, Adam Karwala, Daniela Krwala, Alicja Przewoźna, Zuzia Lubik, Samanta Górna, Kosia Zajas, Julia Wicher, Aleksandra Sobczyńska i Marlena Rabska) - układ taneczny
  14. Dziewczyny z 5a i 5b (Asia Wojcińska, Karolina Niezbecka, Dominika Buczek, Dominika Boczek, Natalia Duszak, Sara Zielnik, Ola Makowska, Kasia Jocz, Julia Balcer, Julia Wieczorek, Paulina Dwornik i Sandra Mrowińska) - układ taneczny
  15. Dziewczyny z 6b (Natalia Knoska, Zuzia Głuszak, Oliwia Affeld, Kinga Nowak, Agata Schild, Kamila Sporzecka, Laura Kaczmarek i Ania Kawa) - układ taneczny

Mamy nadzieję, że przegląd talentów „Pokaż się!” stanie się w naszej szkole tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać najlepszych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu nieprzeciętnych zdolności.