PIOTRUŚ PAN - PREMIERA

Dnia 19 grudnia odbyła się premiera przedstawienia pt. „Piotruś Pan” przygotowanego przez świetlice Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pniewach. Było to duże przedsięwzięcie logistyczne.

W widowisku wzięło udział 60 uczniów. Na sukces pracowało wiele zaangażowanych osób m.in. Magdalena Gwardyś - choreografia, Natalia Włodarczyk - scenografia, Emilia Wytykowska - Sroka - kostiumy, Agnieszka Rogalska - wychowawczyni świetlicy w Gimnazjum, Weronika Kociemba - montaż, efekty wizualne, plakat, Barbara Wieczorek - kółko artystyczno- taneczne, Łukasz Janiszewski oraz uczniowie gimnazjum: Grzegorz Widło, Marcin Prędki, Hubert Stróżniak i Mikołaj Kobierski -nagłośnienie, Kamil Matecki - nagranie, Agnieszka Janaszak - reżyseria.

Przedstawienie zostało zaprezentowane przed uczniami obu szkół i odniosło duży sukces. Szczególne podziękowania dla: Elżbiety Hosały, Doroty Majchrzak, Romana Skrzypczaka, Genia Gularek za pomoc przy pracy nad przedstawieniem oraz dla Biblioteki Publicznej.

Świetlice Szkolne serdecznie zapraszają 15 stycznia o godz. 14.00 na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gdzie uczniowie ponownie zaprezentują się tym razem wszystkim mieszkańcom Pniew w kolejnym spektaklu „Piotruś Pan”.