BAJKOWY FESTYN

Tradycją jest już, że w ostatnich dniach maja w naszej szkole organizowany jest wielki Festyn Rodzinny. W tym roku tematem przewodnim był Bajkowy Świat.

19 maja o godzinie 16.00 rodziny naszych uczniów tłumnie zawitały na szkolnym boisku, gdzie rozpoczęło się popołudnie pełne bajecznych atrakcji, m.in.: dmuchany zamek i zjeżdżalnia, malowanie twarzy, gry i zabawy edukacyjne, stanowiska Nadleśnictwa i Drużyny Szpiku, przedstawiciele Red Dragons z maskotką, konkurs skoków przez skakankę, fotościanka i wiele innych.

O oprawę artystyczną zadbały dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Spektakularne występy taneczne, popisy wokalne i recytatorskie zachwyciły przybyłych gości.

Finałowym elementem programu był występ taneczny – zwiastun przyszłorocznego przedstawienia świetlicowego pt. „Piękna i Bestia”.

Festyn zakończył się o godzinie 18.30.

Wszystkim Sponsorom, Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły zaangażowanym w pomoc przy organizacji imprezy składamy serdeczne podziękowania.

N. Włodarczyk