DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE

W piątek, 26 maja obchodziliśmy ważne święto- Dzień Matki. Dla naszych mam  przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

O godzinie 16:00 zgromadzeni przed salą 205m rodzice mogli podziwiać taniec dziewcząt przygotowany przez panią Magdalenę Gwardyś i wysłuchać śpiewu naszych koleżanek przy akompaniamencie gry pana Andrzeja Mikołajczaka. Uczniowie, którzy grają na instrumentach, zaprezentowali swoje umiejętności w kilku utworach. Klasy 5a, 5b, 5e wręczyły mamom listy przygotowane na zajęciach z języka polskiego z panią Jadwigą Krawczyk. Uczniowie  z tych klas zaprezentowali również program artystyczny. Na koniec mamy mogły delektować się babeczkami i ciastkami przygotowanymi przez Paulinę i Julię z 5b.

J.K.