SUKCES MŁODYCH KOSZYKARZY

Młodzi koszykarze trenowani na co dzień w UKS Pniewiak Pniewy rozegrali w ostatnim czasie 3 turnieje (jeden w maju, dwa w czerwcu) w ramach cyklu „Pierwszy krok do basketu”. Koszykarze to w głównej mierze uczniowie naszej szkoły.

W pierwszych dwóch turniejach, które odbywały się w Tarnowie Podgórnym rozegraliśmy łącznie 7 spotkań, z których wygraliśmy 6. Wielki finał turnieju odbył się 10. czerwca w Przeźmierowie. Wówczas w ostatnim meczu całego cyklu graliśmy mecz o mistrzostwo z ekipą z Tarnowa Podgórnego. Koszykarze Pniewiaka Pniewy pewnie wygrali mecz 73-34, co oznaczało zwycięstwo w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem (popularna nagroda MVP), został Oskar Kurowski. Organizatorem zawodów była Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne. Wielkie gratulacje dla naszych młodych koszykarzy, którzy stawiali pierwsze kroki w swojej sportowej karierze.

Więcej informacji za wirtualnepniewy.pl - TUTAJ.