KLASA IVA i IVB NA WYCIECZCE W POZNANIU

12 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się do Poznania. Celem wycieczki było zwiedzanie INEA Stadionu oraz wspólna zabawa na Jump Arenie.

Podczas zwiedzania stadionu uczniowie mogli zajrzeć do miejsc, do których kibic podczas meczu nie ma dostępu. Zobaczyli salę konferencyjną, szatnię gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, lożę prezydencką, salę legend, trybunę prasową oraz lokomotywę. Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem dało możliwość poznania Stadionu od środka i zrobienia wielu pamiątkowych zdjęć.

Drugą częścią wycieczki był pobyt w Jump Arenie. Po rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Wycieczka dostarczyła wszystkim uczniom niezapomnianych wrażeń. :)