• Odwiedziny: 6401969

OCIEPLILIŚMY ZIMĘ ZWIERZAKOM

Czas najwyższy podsumować świetlicową zbiórkę zimową na rzecz Przytuliska w Przyborówku i Ruścu. Uczniowie naszej szkoły i ich Rodzice spisali się na medal - z dumą ogłaszamy, że tegoroczne zbiory przekroczyły nasze oczekiwania - udało się zebrać kilkakrotnie więcej koców, kołder, materacy, legowisk i akcesoriów niż w roku ubiegłym!
W poniedziałek, 18. grudnia przewieźliśmy dary do Przyborówka.
ZWIERZAKI DZIĘKUJĄ :D

P.S. To nie koniec naszego wsparcia dla bezdomnych zwierząt – już wiosną szykujemy kolejną akcję – tym razem będziemy zbierać karmę, a także weźmiemy udział w sobotnim wolontariacie. Szczegóły wiosną – wypatrujcie informacji na szkolnych korytarzach, stronie internetowej i naszej świetlicowej grupie na Facebooku – Świetlica SP Pniewy (https://www.facebook.com/groups/1672441273069564/)