Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

MÓJ AUTORYTET - MÓJ NAUCZYCIEL

11 czerwca nauczyciele biorący udział w projekcie Mój autorytet - Mój nauczyciel wzięli udział w podsumowaniu tego przedsięwzięcia. Szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie Psychiczne Nauczycieli.

11 czerwca nauczyciele biorący udział w projekcie Mój autorytet - Mój nauczyciel wzięli udział w podsumowaniu tego przedsięwzięcia. Szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie Psychiczne Nauczycieli,  Projekt miał na celu zauważenie potrzeb zdrowia psychicznego nauczycieli. Podczas spotkania mentorzy z Pniew zaprezentowali opisywane już wcześniej działanie pt. Zaznaczam dobre dni oraz drugie pt. Dobrze Ci życzymy. W drugim zadaniu we współpracy z uczniami samorządu szkolnego uczestnicy projektu odwiedzili wszystkich pracowników szkoły częstując ich pyszną muffinką, do której dodano pozytywne emotki i dobrą wróżbę na przyszłość. W przyszłym roku szkolnym mentorzy Lidia Chudziak, Maria Wąsowska, Martyna Grobelna i Robert Poczekaj będą przeprowadzać w szkole kolejne dwa zadania.