Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

PRZYJACIEL SZKOŁY

Zgodnie z tradycją ostatnich lat, tytułem „Przyjaciel Szkoły” honorujemy wszystkie osoby, firmy, instytucje i organizacje jako wyraz naszej wdzięczności za troskę, wsparcie finansowe i różnego rodzaju przedsięwzięcia podnoszące rangę szkoły, wpływające na poziom jej pracy i promujące pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym.

W tym roku szkolnym Kapituła nadająca zaszczytny tytuł „Przyjaciela Szkoły” postanowiła przyznać go pani Emilii Wytykowskiej – Sroce, która swoją życzliwością, ofiarnością i ogromnym zaangażowaniem wspiera pracę grupy teatralnej działającej przy świetlicy szkolnej.

Pani Emilia Wytykowska – Sroka bezinteresownie włączała się w przygotowanie przedstawień słowno-muzycznych wykonując bajecznie kolorowe, profesjonalne kostiumy i rekwizyty, które mogliśmy podziwiać w przedstawieniu „Piękna i Bestia”, a w swoim atelier szykuje kolejne kostiumy i rekwizyty na następne przedstawienie „Anastazja”.