Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW

W czwartek (21 czerwca) odbył się Festiwal Talentów dla klas 6 i 7. Mimo, że nasza szkoła to zagłębie niezwykle utalentowanych ludzi, tylko nieliczni z nich mieli odwagę pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności.

Trzeba być ponadprzeciętnie uzdolnioną osobą, żeby zostać laureatem w konkursie przedmiotowym, dlatego właśnie podczas tej imprezy dyplomami zostali nagrodzeni laureaci konkursów matematycznych, przyrodniczych i potyczek językowych. Mieliśmy okazję podziwiać talent językowy w iście humorystycznym wykonaniu Stanisława Kozubowskiego, artystycznie uzdolnioną Olę Makowską, tegorocznego Mistrza Polski w Koszykówce U14 Mężczyzn – Tymoteusza Witczaka oraz spektakularnie elastycznego i rozciągniętego Wiktora Kalembę. Swój oszałamiający talent taneczny zaprezentowały dziewczyny z grupy Flex. Całą imprezę popisowo poprowadził Wiktor Ciebielski – człowiek o niebywałych umiejętnościach konferansjerskich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich talentów.