CZAS NA STREETBALL !

W miniony czwartek w Szamotułach odbyła się runda eliminacyjna rozgrywek “Orlik cup” w koszykówce 3x3. W turnieju chłopców udział wzięło pięć zespołów, w tym dwa, reprezentujące Szkołę Podstawową w Pniewach.

Zawody rozegrano systemem “każdy z każdym”. Miło nam poinformować, że zwycięzcą tego etapu został nasz zespół! Także drugie miejsce zajęli reprezentanci pniewskiego UKS-u. Niestety pomimo tego, że dalej awansowały dwa zespoły, to w myśl regulaminu, na dalszym etapie jedną szkołę może reprezentować tylko jedna drużyna. Jako drudzy w półfinale zagrają chłopcy z SP Rokietnica.

W zespołach z naszego miasta zagrali chłopcy z klas VIII SP i III klas gimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy powodzenia.