DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA PT.: ,, CZARNY KOT’’

We czwartek ,29 listopada 2018 r. Zarząd  Samorządu Uczniowskiego zorganizował Dyskotekę andrzejkową pt. pt.: ,, CZARNY KOT’’. Nie  trudno się domyśleć ,że motywem przewodnim były koty. Nie mogło zabraknąć konkursów i  zabaw, a były to: jabłko na sznurku, taniec makarena, pociąg, Gangam style ,WMCY.

W osobnej sali czekały na wszystkich czarownice przygotowały całą game  wróżb  andrzejkowych. Śmiechu było co nie miara.

Podczas dyskoteki zbieraliśmy pieniądze na dzieci z Afryki ,udało nam się zebrać aż 1000zł !

Na  dyskotece bawiło się około 170 uczniów z klas IV-VIII  i klas gimnazjalnych, których do tańca nie trzeba było namawiać.

Mamy nadzieje, że wszystkim się podobało. Jeśli macie jakieś uwagi, prosimy je nam bezwłocznie przekazać .

Następna   dyskoteka już w karnawale.

Zarząd Samorządu

Uczniowskiego SP w Pniewach