CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

W czwartek 30 maja na Stadionie Miejskim w Międzychodzie odbył się Finał Miejski 18.edycji zawodów dziecięcych pod nazwą Czwartki Lekkoatletyczne. Pozwoli on wyłonić reprezentację powiatu międzychodzkiego na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się w Łodzi w dniach 14-16 czerwiec.

Czwartki Lekkoatletyczne to cykl zawodów lekkoatletycznych dedykowanych dzieciom szkół podstawowych. Zawody w całej Polsce organizuje Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży Mariana Woronina.

Magdalena Pietrzak, Anna Napierała, Miłosz Paul oraz Oliwier Gorący reprezentowali Szkołę Podstawową w Pniewach w/w  finałach.

Oto wyniki:

Miłosz Paul I miejsce skok w dal,  I miejsce bieg na 300m.

Magdalena Pietrzak II miejsce 300m, II miejsce skok w dal.

Anna Napierała I miejsce rzut piłeczką palantową

Oliwier Gorący V miejsce skok w dal, VII miejsce bieg na 60m.

Zawodnicy trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym Pniewiak pod opieką instruktorów Magdaleny Kwaśnej i Przemysława Kolanosia.

Gratulujemy!