WIZYTA UCZNIÓW KLASY 2D U WETERYNARZA

W środę, 20 listopada do naszej klasy zawitała mama Lenki i Borysa z jeżem Stefanem. Pani Agata opowiedziała nam o małym jeżyku, który nie przetrwałby zimy bez pomocy ludzi.

Dlatego uczniowie klasy 2d zapragnęli dowiedzieć się więcej o opiece nad zwierzętami domowymi i tymi występującymi na wolności. W piątek 22 listopada udaliśmy się do gabinetu weterynaryjnego „Veticus”, gdzie lekarzem jest pan Marcin Stankowski. Pan Marcin pokazał nam, jak należy opiekować się zwierzętami domowymi. Opowiedział o swojej ciekawej pracy. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o jeżach i sowach. To była bardzo pouczająca lekcja przyrody.

Uczniowie klasy 2d z wychowawczynią